Prominent & Leading Wholesale Trader from New Delhi, we offer dell latitude e5490, dell latitude e5410, hp elitebook 1040 g7 and hp probook x360 435 g8.
₹ 15500 / Piece Get Latest Price
| Series | Latitude |
| Installed RAM | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Product Line | Latitude |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | DOS |
| Model Name/Number | DELL LATITUDE E5490 |
| Color | BLACK |
| Battery Backup | 2 Hours |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 19000 / Piece Get Latest Price
| Series | Latitude |
| Installed RAM | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Processor | Core i7 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Product Line | Latitude |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | DOS |
| Model Name/Number | DELL LATITUDE E5410 |
| Storage Type | NVME |
| Usage | Business |
| Graphics | Integrated |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 33000 / Piece Get Latest Price
| CPU Model | Intel Core i7 |
| Installed RAM | 16 GB |
| RAM Size | 16 GB |
| RAM | 16 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | DOS / No OS |
| Graphics Card Type | Integrated |
| Warranty | 1 Month |
| Series | Elitebook |
| Storage Type | NVME |
| Model Name/Number | hp Elitebook 1040 G7 |
| Laptop Series | EliteBook |
| Graphics | Integrated |
| Age of Laptop | Above 5 Years |
| Processor | Intel Core i7 |
| Color | silver |
Minimum order quantity: 5 Piece
Hp Elitebook 1040 G7
₹ 23000 / Piece Get Latest Price
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 16 GB |
| Screen Size | 13.3 inches |
| Series | Probook |
| Operating System | DOS |
| Model Name/Number | 435 G8 |
| Color | SILVER |
* 𝐈𝐦𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐀 𝐆𝐫𝐚𝐝𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐝𝐢𝐭𝐢𝐨𝐧
* 𝐁𝐮𝐥𝐤 𝐐𝐭𝐲 𝐀𝐯𝐚𝐢𝐥𝐚𝐛𝐥𝐞
Gopal Thakur (Director)
Ayaan Techno World Private Limited
142, Fie Ind Area, Patparganj, PPG, Opp Tubewell
New Delhi - 110092, Delhi, India