Offering you a complete choice of products which include acer travelmate laptop, lenovo x1 carbon, dell latitude 3410 laptop and apple macbook air a1466.
₹ 12000 / Piece Get Latest Price
| Product Series | TravelMate |
| Processor | Core i5 |
| Series | TravelMate |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Memory RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Graphics Type | Integrated |
| Screen Size | 14 inch |
| Usage | for Business Use |
| Graphics Processor | Intel |
| Colour | Black |
| Weight | less then 2kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 19500 / Piece Get Latest Price
| Color | BLACK |
| Processor | CORE I5 |
| RAM | 8GB RAM |
| Series | THINKPAD |
| Model Name/Number | LENOVO X1 CARBON |
| Hard Drive Size | 256 GB SSD |
| Brand | LENOVO |
| Screen Size | 14.1'' |
| Laptop Weight | Less than 2KG |
₹ 16500 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Latitude |
| Model Name/Number | Latitude 3410 |
| Operating System | DOS |
| Color | Grey |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 24000 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 13 inch |
| Chip | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Year | 2015 |
| Color | Starlight |
| Battery Backup | Up to 10 hr |
| Usage | Business |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Piece
Gopal Thakur (Director)
Ayaan Techno World Private Limited
142, Fie Ind Area, Patparganj, PPG, Opp Tubewell
New Delhi - 110092, Delhi, India