Wholesale Trader of a wide range of products which include dell refurbished laptop and lenovo thinkpad t470.
₹ 28500 / Piece Get Latest Price
| Series | Latitude |
| Brand | Dell |
| Condition Grade | Grade A |
| RAM | 16 GB |
| Usage Type | Office Use |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Core i7 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Refurb Grade | Grade A |
| Model Name/Number | E5410 |
| Operating System | DOS |
Minimum order quantity: 5 Piece
DELL LATITUDE E5411
✔️ Core i7 | 10th Generation
✔️16gb Single Slot Ram
✔️256gb NVME SSD
✔️ Webcam
✔️ FHD Touchscreen 14”
✔️ Backlit Keyboard
✔️ Carbon fiber colour
✔️ Slim & Light Weight
✔️ A++ Condition
₹ 13500 / Piece Get Latest Price
| Series | Thinkpad |
| RAM | 8 GB |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Model Name/Number | LENOVO THINKPAD T470s |
Minimum order quantity: 5 Piece
Gopal Thakur (Director)
Ayaan Techno World Private Limited
142, Fie Ind Area, Patparganj, PPG, Opp Tubewell
New Delhi - 110092, Delhi, India