Offering you a complete choice of products which include refurbished hp elitebook 830g6.
₹ 23000 / Piece Get Latest Price
| Brand | HP |
| Condition Grade | Grade A |
| Usage Type | Office Use |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Core i7 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Refurb Grade | Grade A |
| Screen Size | 13.3 inches |
| Operating System | DOS |
| Series | ELITEBOOK |
| Model Name/Number | HP 830 G6 ELITEBOOK |
| Warranty | 1 Month |
| Battery Backup | 3 Hours |
| Color | SILVER |
| Weight | LESS THAN 2KG |
Gopal Thakur (Director)
Ayaan Techno World Private Limited
142, Fie Ind Area, Patparganj, PPG, Opp Tubewell
New Delhi - 110092, Delhi, India